KRÁSNA ŽENA PRACUJE SVOJOU MYSĽOU

V dnešnej dobe máme tendenciu posudzovať ľudí predovšetkým podľa ich fyzickej príťažlivosti či prostredníctvom toho, ako sa prezentujú vonkajšiemu svetu. Je to tak, či si to chceme priznať, alebo nie. V našich životoch celkom zabúdame na to, že tie najpodstatnejšie veci každý človek ukrýva vo svojom vnútri. Tak je to aj pri ženách. Hoci považujeme za podstatný účes, líčenie či oblečenie, atraktivitu ženy nemožno hodnotiť len pomocou materiálnych parametrov. Pretože krásna žena je tá, ktorá predovšetkým pracuje svojou mysľou.

         Častokrát máme pocit, že z niektorých žien cítime silné vyžarovanie. Sú energické, priateľské a neboja sa skúsiť nové veci, pretože neúspech pre nich neznamená zlyhanie na plnej čiare. Takéto ženy vždy obdivujeme a podvedome im prisudzujeme príťažlivosť bez ohľadu na ich fyzické črty. Tieto ženy sa neboja pracovať svojou mysľou, neboja sa skúsiť vplávať do neznámych vôd a rozosievajú pozitívnu energiu na všetky svetové strany. Pýtate sa, ako to všetko dosiahnuť, ak sa často cítite podhodnotená a bojazlivá?

         Väčšina žien má v povahe pripúšťať si každé negatívum, ktoré ich postretne, príliš k telu. Zabúdajú na všetko, čo dosiahli, a úplne strácajú hlavu pre každú kritiku, či už opodstatnenú, alebo nie. Ako postupovať v tomto prípade? NLP nás učí mnoho zaujímavých faktov o našich životoch. Učí nás toho mnoho o neúspechu, o sile našej mysle, ale aj o tom, ako sa posúvať vpred. Učí nás však i to, že čo je možné pre iného, je možné aj pre nás. I my sa vďaka našim zvykom a návykom môžeme stať takým, ako je človek, ktorého obdivujeme a vzhliadame k nemu. Ak sa však vždy budeme držať svojich zaužívaných postupov, nikdy nedosiahneme nič nové.

         Krásna žena je taká, ktorá velebí nielen krásu fyzickú, ale pracuje aj na svojej psychike, vďaka ktorej sa stále posúva vpred. Vďaka nej rastie, rozvíja sa, učí sa novotám a rozsieva porozumenie a energiu okolo seba.

Najnovšie články

article-thumbnail
Tomáš Baťa (1876 – 1932)

Životný príbeh človeka, ktorý rozvahou, štedrosťou a poctivou prácou dosiahol svoj sen.

article-thumbnail
KTO JE ZODPOVEDNÝ ZA VAŠE EMÓCIE?

Emócie sú bežnou súčasťou nášho života a neraz sa stáva, že náš život aj riadia. Ak nie sme schopní svoje emócie regulovať a narábať s nimi, môžu nám spôsobovať veľké problémy.

0
;